ویژگی ها

از امکانات و اپلیکیشن های موبایل ترکیب شده با ®DomuS3D بهره‌مند شوید.

DomuS3D®از ®V-Ray به عنوان یکی از موتورهای رندر اختیاری خود استفاده می کند ، محصولی که خود را در طی چند سال گذشته به عنوان برترین راه حل برای خلق فضاهای معماری و طراحی نورپردازی ثابت کرده است.

بیشتر بخوانید

®V-Ray

DomuS3D ® 360

اپلیکیشن تلفن همراه ما که به شما امکان می دهد پروژه ها ، کاتالوگ ها ، مدارک پیوست شده ، تصاویر ، پانوراماهای 360 درجه و سایر محتوای ایجاد شده با ®DomuS3D را در تلفنهای همراه و تبلت ها به اشتراک بگذارید. با اتصال به سرویس های ابری ما ، می توانید اطلاعات پروژه را به سرعت با مشتری ها ، همکاران ، نصاب های کاشی و سرامیک و دیگران به اشتراک بگذارید. 

        

DomuS3D® Render Manager

مدیر رندر یک برنامه و سرویس است که به شما امکان می دهد یک سری از فایلهای رندر آماده شده را با امکان تنظیم اولویت هر کدام در یک صف قرارداده و عملیات رندر را مدیریت کنید. در مراکزی که چندین کاربر با هم مشغول کار با داموس می‌باشند، داشتن یک سرور اختصاصی برای انجام رندر و پردازش تصاویر این امکان به کاربران داده می‌شود تا بتوانند به راحتی فایلهای رندر را برای اجرا به سرور ارسال کنند و بدین ترتیب کاربران آزادانه میتوانند به طراحی و کار با داموس در کامپیوتر ادامه دهند.

DomuS3D® Composer

برنامه ای که به شما امکان می دهد بروشورها و نقشه های اجرایی را بصورت اختصاصی برای مشتری های خود طراحی و ایجاد نمایید ، این برنامه با انعطاف پذیری بالا برای ایجاد صفحات تعاملی با استفاده از ابزارهای کشیدن و رها کردن ساده و دستوراتی برای انتخاب مقیاس نقشه و  مدیریت عنوان یا تایتل و درج متن ، یادداشت ها و مشخصات پروژه در خدمت کاربران عزیز می باشد.

فهرست